Święto Konstytucji 3 maja

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w naszym mieście rozpoczęły się już 30 kwietnia br. od uroczystości pod obeliskiem, upamiętniającym bohaterów walczących o niepodległość i demokrację.

Reprezentacja Zarządu SUTW „Atena” tradycyjnie złożyła wiązankę kwiatów.

Wiceburmistrz Hubert Ozimina uhonorował naszą Koleżankę Stanisławę Wróbel Krzyżem Kombatanckim. Serdecznie gratulujemy!

Natomiast chórzyści naszego SUTW Atena wraz z dyrygentką Panią Ewą Skubisz wzięli udział w niedzielnej mszy w intencji Ojczyzny, odprawionej w Sanktuarium św. Antoniego Padewskiego w Obornikach Śląskich, i zaśpiewali kilka pieśni patriotycznych i religijnych.