Kabaret „TO I OWO” znowu nagrodzony!

Na  „V Senioralnym Przeglądzie Małych Form Teatralnych i Kabaretów SeniorART 2017” – 10.10.2017. – zaprezentowaliśmy nasz najnowszy spektakl p.t. „TELE MORELE”, który tydzień wcześniej, równie gorąco oklaskiwali nasi Słuchacze podczas inauguracji roku akademickiego.

Z dużą tremą, która towarzyszy nam przy każdym spektaklu, ale też z przekonaniem, że damy z siebie wszystko, wystąpiliśmy na scenie Centrum Kultury „Agora” we Wrocławiu, konkurując z ośmioma grupami artystycznymi.

Przyznano 3 WYRÓŻNIENIA.  Jedno z nich, z komentarzem komplementującym rozwój ZESPOŁU, repertuar i profesjonalizm sceniczny – otrzymał nasz KABARET. A specjalne wyróżnienie aktorskie za rolę „wróżki Minerwy”  przyznano naszej Koleżance Steni Dobrowolskiej. Cieszymy się razem z nią i szczerze gratulujemy !  Warto zaznaczyć, że zgodnie z tradycją, na tym Przeglądzie nie graduje się nagród.   

Każdą pochwałę przyjmujemy z wielką radością, która stanowi ekwiwalent  rekompensujący  pracę i zaangażowanie zarówno występujących na scenie, jak też naszego opiekuna artystycznego Piotra Gajdy-Susa.

Nie chcemy też pominąć znaczenia  wszystkich życzliwych życzeń, trzymania kciuków, gromkich braw i wiary w  talenty artystyczne   – znaczących elementów naszego sukcesu.

DZIĘKUJEMY !!!!!!

Bożenna Kazakow- Górzyńska