Aktualności

Nasi brydżyści zagrają w Wolsztynie

20 maja 2017 r. na godz.10:00 – wyjazd reprezentacji Sekcji Brydżowej  SUTW „Atena” na Turniej Brydża Sportowego Uniwersytetów Trzeciego Wieku, organizowany przez Stowarzyszenie UTW w Wolsztynie,

Czytaj dalej

Chór „Atena” i Kabaret „To i Owo” wystąpią w Lubaniu

18  maja 2017 r. godz.07:00 – wyjazd Chóru „Atena” i Kabaretu „To i Owo”  na X Przegląd Dorobku Artystycznego Seniorów w Lubaniu, zbiórka przed dworcem kolejowym w Obornikach

Czytaj dalej

Gramy w Turnieju Brydżowym Dolnośląskich Seniorów w Świdnicy

13 maja 2017 r. na godz.11:00 –  wyjazd reprezentacji Sekcji Brydżowej  SUTW „Atena” na Turniej Brydżowy Dolnośląskich Seniorów, organizowany przez Sudecki UTW w Świdnicy.  

Czytaj dalej

Wykład pt.”Człowiek starszy wobec współczesności”

11 maja 2017 r. godz. 11:00 –  wykład dr hab.Marii Straś-Romanowskiej, pt.”Człowiek starszy wobec współczesności”, sala widowiskowa  Obornickiego Ośrodka Kultury. Po wykładzie spotkanie z przedstawicielem Miejskiej Biblioteki Publicznej im.Jarosława Iwaszkiewicza w Obornikach Śląskich w sprawie Cyfrowego Archiwum Tradycji Lokalnej.

Czytaj dalej

VII Przegląd Piosenki UTW w Świdnicy

  10 maja 2017 r. godz.13:00 – wyjazd Chóru „Atena” na VII Przegląd Piosenki UTW, pt. „Piosenka filmowa” , organizowany przez UTW w Świdnicy, zbiórka przed dworcem kolejowym w Obornikach Śl.    

Czytaj dalej